Dudykina st.28/310, Zaporizhzhya, 69065, Ukraine
+380 68 76 86 454
constellation.of.help@gmail.com

Meet and code 2022

Created with Sketch.

Цифровий світ - допомога боротьби з ПТСР

Програма полягає у зануренні дітей в чудовий світ програмування та вирішення для полегшення світосприйняття після отриманих психологічних травм в наслідок війни.
Вимушено переміщені ознайомляться з новими методами програмування, які не вимагають додаткових ресурсів на комп’ютері з створенням простих додатків за допомогою мов, що вони вчили та вивчають у школі.
Основною метою — є навчання програмуванню за допомогою Scratch, HTML, CSS та JavaScript та навчання вчитися самостійно, переключаючись від зовнішніх проблем на проблеми програмні.
Цільова аудиторія — діти, що є вимушено переміщеними особами у віці від 12 до 18 років.
Реєстрація на подію через соціальну службу.

Відгуки про захід: 

Нажаль, важкі часи забирають у молоді дитинство, створюючи з них дорослих, що відчули гіркий смак війни. Ми всі вдячні, що наші діти побачили шлях, що дає їм відволіктись та поринути у світ програмування. Все просто, легко та цікави, і я вірю, що хлопці і дівчата будуть витрачати свій час на щось нове та цікаве.

Олександр НАГАЄВСЬКИЙ

 

Я дуже вдячна за даний захід всім, хто був до нього причетний. Ніколи не здогадувалась, що програмування може бути простим, а ці години заходу дійсно дозволили мені забути про війну. В мене є інтерес до програмування і напевно далі я буду використовувати у повсякденному житті частіше.

Христина МИХАЦЬ

    Спонсори та партнери заходу