Dudykina st.28/310, Zaporizhzhya, 69065, Ukraine
+380 68 76 86 454
constellation.of.help@gmail.com

Meet and code 2018

Created with Sketch.

12/10/2018
Проведення майстер-класу з 3D моделювання та 3D друку

Впровадження новітніх знань в тому числі на основі інформаційних технологій, програмування, роботизації та автоматизації є одним з наших основних напрямків. 

Проведений захід мав своєю метою ознайомлення з сучасними технологіями 3D друку в різних сферах виробництва: будівництво, медицина, кулінарія, космічна промисловість та ін. Кожен присутній зрозумів, що все це не якась містична ідея майбутнього, а сучасна технологія, що здатна будувати, лікувати, та свтворювати неймовірні речі навіть в умовах власного дому.

Захід було проведено в трьох частинах:

1. Знайомство з організаторами, представлення партнерів та спонсорів з описом їх основних напрямів, прикладів роботи та співпраці в Україні; Вручення пам’ятних нагород керівництву навчального закладу (кубок та сертифікат), для виставлення на пам’ять в музей закладу; Вручення 3D принтеру для подальшого самостійного використання в навчанні студентів; Лекція про сучасні 3D технології друку, опис основних можливостей всіх технологій та зокрема проблем FDM друку; Фоновий друк моделі на 3D принтері нашої організації;

2. Перерва на каву та чай з солодощами.

3. Розпакування презентованого 3D принтеру з описом його технічних характеристик та описом налаштувань та роботи; Практичне навчання за ПК 3D моделюванню у програм Autodesk 123D Design; Створення 3D моделі з реального об’єкту; Вручення пам’ятних сертифікатів учасникам.

Результатом проведення заходу є:

  • створений інтерес до технологій 3D друку;
  • розуміння своїх можливестей в 3D друці;
  • відкриття простоти 3D моделювання;
  • Отримання навчальним закладом можливості залучення більшої кількості студентів до навчання з 3D моделювання та 3D друку;
  • Ознайомлення викладачів навчального закладу з сучасними 3D технологіями;

Спонсори та партнери заходу