Dudykina st.28/310, Zaporizhzhya, 69065, Ukraine
+380 68 76 86 454
constellation.of.help@gmail.com

ДЕНЬ ЗНАНЬ ДЛЯ ДІТЕЙ

Created with Sketch.

Перше вересня пройло весело, оскільки дітям для радості потрібно не так багато, як дорослим. Хоча і дорослим було досить. Ми почали наш захід з простих слів привітання та доброї української пісні.

Після чого дітей, що забралися біля сцени вже було потрібно чимось займати і тут вже почався бій за знання мелодій з мультфільмів та вгадування героїв. І в цьому бою інколи рахунок вели батьки. А вже в конкурсі танців батьки були позаду, бо дітям для танців підходила будь-яка мелодія, як сучасна так і 1-и, 20-и, 30 і 40-ка річної давнини.

Вже було мало місця перед сценою і для дітей було дано мапи для квесту, метою якого було знайти щось цікаве. Групи розійшлися по двору та шукали, шукали, шукали… І знайшли — велику піньяту. Ніхто не знає, як її змогла донести до сцени, оскільки діти могли її розтрощити голими руками. Але піньята цілою була доставлена до місця її побиття, де і була знищена дітьми. А цукерки вже збирали гуртом з заздалегідь підстеленого килиму.

І вже увечорі почалася справжня дитяча дискотека.


Ми дуже вдячні в першу чергу дітям, які дали максимум емоцій та радості. Вдячні ОСМД «Комфорт 2012» за допомогу в організації та створення піньяти, вдячні благодійному фонду «Сантіс» за підтримку в нашій добрій справі. Будемо мати надію, що в найблищий час ми ще комусь створимо гарний дітячий настрій.